درباره ما

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : بدون مجموعه

 

شرکت شری توسط جناب آقای مهندس حسینی کار آفرین نمونه کشور ,  فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات و در زمینه صنعت علمی فعالیت خود را آغاز نمود، و فعالیت خود را بر 6 ستون بنا نمود، که این 6 ستون به شرح زیر می باشد :

 

تجارت

این شرکت دارای شبکه فروش منطقه ای در کشور های CIS   ، آفریقا و خاورمیانه ی غرب آسیا بوده و با توجه به استانداردهای به روز دنیا آماده ی مشاوره در زمینه های خدمات تجاری، واردات و صادرات به تمامی شرکت های همکار منطقه در زمینه صنعت عطر میباشد .

 

تحقیق دانش بنیان

مجموعه شری با دارا بودن کادری مجرب و دانش آموخته همواره در پروژه های  تحقیقاتی دانش بنیان در زمینه مسائل بیولوژی و سایکولوژی عطر فعال بوده و در این زمینه تحقیقاتی را به ثبت رسانده است که در صدد پیاده سازی آن در نرم افزار های مختلف می باشد تا بتواند این آموخته ها را در اختیار عموم قرار دهد.

 

خلاقیت و نوآوری

این شرکت با به ثبت رساندن اختراع دستگاه تولید عطر و ادکلن و طراحی رایحه های جدید و بومی توانسته قدم موثر در زمینه ی صنعت عطر و ادکلن ایران بردارد.

 

تولید محصولات بومی و کار آفرینی

شرکت شری با احداث کارخانه جاسمین پلاست با تولید ظروف پلاستیکی و شیشه ای عطر توانسته است با کار آفرینی و تولید محصولات ملی جلوی واردات ظروف پلاستیکی و خروج ارز را گرفته و با تولید و صادرات به کشور های منطقه جز معدود کارخانجات این منطقه محسوب می شود که برای پیشرفت ایران همواره در تلاش است  و در زمینه تولید عطر و اسانس قدم هایی در حال اجراست که صنعت ساخت عطر را در ایران بومی نماید.

 

آموزش

این مجموعه با دارا بودن امکانات  ,  افراد مجربی برای علاقه مندان و همکاران این صنعت ، واحد آموزش را بنا نموده تا با در دست داشتن امکانات به روز دنیا برای علاقه مندان آموزش های لازم  فروش ,  بازاریابی ,  خلق رایحه را به این صنعت آموزش دهد.

 

پروژه های تاریخی و فرهنگی علمی

شرکت شری  با سرمایه گزاری در این بخش  به دنبال ثبت نام ایران به عنوان قدیمی ترین کشور در صنعت عطر است. با در دست داشتن اسناد و  مدارک موجود برای ثبت این پروژه تلاش میکند و درصدد آن است اولین موزه صنعت عطر خاورمیانه را در ایران احداث نماید تا بتواند این صنعت باستانی و فرهنگی را به همگان نمایش دهد و از زوایای فرهنگی مذهبی و تاریخی بررسی می کند .

چه می کنیم ؟

این شرکت با در دست داشتن این 6  اصل  در صنعت عطر و لوازم جانبی فعالیت بین المللی دارد .
این شرکت از سال 1384 توسط مهندس حسینی  با دریافت نمایندگی محصولات اسانس آرایشی و بهداشتی پورو فرگرنس فعالیت خود را  آغاز نمود و از سال 1385 با ورود به زمینه واردات  ظروف عطر فعالیت خود را گسترده نمود و تا سال 1390 در این دو زمینه فعالیت نمود و در زمینه بخش اسانس عطری نیز فعالیت خود را در این سال ها با احداث کارخانه جاسمین پلاست در زمینه تولید ظروف وارد شده  و در همان سال با دریافت نمایندگی کارخانه
JBFF   هندوستان در خاورمیانه توانست تا تجربیات  بخش تولید و توزیع خود را در این زمینه به واردات تبدیل کند و موفق شد در سال 1395 امتیاز نمایندگی فروش محصولات عطری کمپانی  IFF   آمریکا را دریافت نموده و با ورود به بازار های منطقه تجربه ای جدید برای ایران به ثبت برساند.

 

 

درباره ما

شرکت شری توسط جناب آقای مهندس حسینی ، کار آفرین نمونه کشور ، فارغ التحصیل رشته ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شده است ،  و در زمینه ی صنعت علمی فعالیت خود را آغاز نموده، و فعالیت خود را بر6 ستون بنا نمود،که این 6 ستون به شرح زیر می باشد:

تجارت |  تحقیق دانش بنیان | خلاقیت و نوآوری | تولید محصولات بومی و کار آفرینی  | آموزش |  پروژه های تاریخی و فرهنگی علمی